Keskkond

Bioneer

Loading...

Keskonnaamet

Keskkonnaministeerium

Loading...

Keskkonnaagentuur

 • Ilmaolud on jätkuvalt keerulised 

  TÄHELEPANU! Rohke lumi on sõidutingimused keeruliseks muutnud ja teeolud on ka päeval rasked.

 • Võltsitud kaupa tellides võib jääda ilma nii kaubast kui rahast

  Maksu- ja tolliamet (MTA) hoiatab tarbijaid, eriti musta reede ja pühade-eelse ostuhooaja valguses, võltsitud kaupade tellimise eest. Võltskauba ostmine, olgu see oma tarbeks või väikeses koguses, võib päädida mitte ainult kauba ja raha kaotusega, vaid ka ostja vastutusele võtmisega ning menetluse algatamisega. Lisaks võivad võltsitud kaubad kujutada ohtu nii tarbijale kui ka keskkonnale.

 • Copernicus: 2023. aasta kujuneb suure tõenäosusega mõõteajaloo kõige soojemaks

  Copernicuse kliimamuutuste seire teenus (C3S), mida osutab Euroopa Komisjoni nimel ja Euroopa Liidu rahastusel Euroopa Keskpika Ilmaennustuse Keskus (ECMWF), avaldab korrapäraselt igakuiseid kliimaülevaateid, kus teavitab globaalse maapinnalähedase õhutemperatuuri, mere jääkatte ja hüdroloogiliste näitajate muutustest. Kõik teavitused koostatakse arvutianalüüside ja andmekogumi ERA5 (kombinatsioon mudelandmetest ja seireandmetest, 1940–2023) baasil, mis omakorda põhinevad miljarditel mõõtmisandmetel satelliitidelt, laevadelt, lennu- ja meteoroloogiajaamadest üle terve maailma. 

 • Keskkonnaagentuur avaldab nüüdsest meteoroloogilised avaandmed Keskkonnaportaalis

  Keskkonnaportaali eesmärk on koondada kõik olulisemad keskkonna- ja meteoroloogia valdkonna andmed, info ja publikatsioonid. Nüüd on võimalik portaalist mugavalt leida ka meteoroloogilised avaandmed. 

 • Keskkonnaagentuur suunab ringmajanduslikumalt mõtlema

  Kultuurikatlas toimuv mess „Ringmajanduse Roheaed 2023“ toob kokku valdkonnas tegutsevad ettevõtted ja pakub huvilistele põnevat kuulamist ning tegevusi.

 • Keskkonnaagentuur võttis väljakutse vastu ja üllatab iga päev uue kaardiga

  Juba teist aastat lööb Keskkonnaagentuur kaasa väljakutses, mis eeldab osalejatelt novembrikuu vältel iga päev uue kaardi tootmist. Tegemist on hea võimalusega igapäevaselt ruumiandmetega tegelevatel spetsialistidel tutvustada agentuuris kogutavaid andmeid meelelahutuslikumas vormis ning oma erialased oskused proovile panna.